10 věcí, které nevíte o Chrisu Zylkovi

Dnes se nám v šesté epizodě s názvem Wake, představil nový herec Chris Zylka. Pokud byste rádi věděli více o tomto záhadném novém obyvateli Chance Harbor. Je tento článek určen právě vám!

1. Začínal v seriálu 10 důvodů, proč tě nenávidím! Chris hrál Joeyho Donnera atleta, který soupeří o pozornost Kat.

2. Bude hrát Flashe Thompsona v The Amazing Spider Man! Chris se chystá stát super star! Získal velmi žádanou roli Flashe v novém filmu o Spidermanovi, kde si zahraje největšího soupeře Petera Parkera.

 3. Je to hororový fanatik! Chris miluje všechno strašidelný, takže máme pocit, že se bude perfektně hodit do party TSC.  Zvláště, pokud jsou démonští červi jeho šálek čaje.

4. Během Shark Night 3D sám jezdil na vodním skútru! Milujeme muže, kteří dělají vlastní kaskadérské kousky. Chris říká, „Byla to opravdu, opravdu těžká práce, jezdit celý den na vodním skútru… to je sarkasmus“

5. Je malíř! „ Na obraze vidíte kus mysli toho, kdo jej maloval“, říká Chris.

6. Má spoustu tetování! Chrisova pravá ruka je pokrytá tetováním, včetně záhadného „SOSO“. Hmm, co to znamená?

7. Je módní! Chris miluje svou kořist (módní). Jeho módní ikona není nikdo jiný než Johnny Depp, takže předpokládáme, že se celý den potuluje jako pirát.

8. Pochází z Ohia! Pokud ho tedy omrzí pozlátko města, může kdykoliv uprchnout do Cleve.

9. Hraje na kytaru! Doufáme, že Chris přinese své pěvecké a skladatelské dovednosti do The Secret Circle!

10. Můžete ho sledovat na twitteru! Co je lepšího, než se probudit ve 3 hodiny rádo a číst “ 4-0 DETROIT co!“ a “ Stříhání vlasů před Comic con!“ Přidejte si Chrise @ChrisZylka

Zdroj wetpaint.com

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.