Stepfanie Kramer alias Kate Meade pro The Insider


Insider: Jak byste popsala Kate Meade?

Stepfanie Kramer: Je to velmi zajímavá postava – líbí se mi, jak funguje její mysl, i když má nějaké záležitosti [smích]. Ona je pravý opak mě, je vždy zábavná. Je to Charlesova matka, takže tam je samozřejmě respekt, ale jejich vztah je velmi napjatý. Zbožňuje vnučku – ona a Diana k sobě mají blízko. Když hraji tuhle roli, dostanu snubní prsten, který mám nosit, takže musí být někde i pan Meade.

Insider: Kate je jedna ze starších o kterých jsme tolik slyšeli. Má její návrat do Chance Harbor něco společného s tím, co se stalo v první polovině sezóny?

Stepfanie: Přesně tak. Vrátí se zpět, kvůli všemu, co se stalo v první polovině. Všechno ohledně nového Kruhu a Charlese (i Dawn) jí přivedlo zpátky na scénu.

Insider: Má nějaký záměr?

Stepfanie: Nějaký záměr určitě má, to je jasné [smích]. Řeknu, že je to velmi složitá žena, která udělá nějaká rozhodnutí a ty budou velmi překvapující. Ví toho mnohem víc, než se zdá. Kate je velmi všímavá a velmi vypočítavá. Pohybuje se mezi přátelskou a otevřenou, předtím než se stane celkem strašidelnou.

Zdroj: TheInsider


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.