J.R. Bourne – 7 věcí, které o něm musíte vědět

JR Bourne se nám objevil už podruhé v TSC! A určitě to není naposledy, co ho vidíme v roli Issaca. Můžeme se jistě dále těšit na to, že se Issac bude snažit zbavit čarodějek z Chance Harbor. Proto je tu seznam věcí, které o něm určitě musíte vědět ;) Článek publikoval server wetpaint.com

1. Zahrál si hlavní roli v Teen Wolf! JR si zahrál v tomto seriálu lovce vlkodlaků Granta Argenta.

2. Je to Kanaďan! JR pochází z Kanady, kde se v současné době natáčí TSC.

3. Získal ocenění! JR vyhrál Vancouver Film Critics Circle Award za nejlepší vedlejší roli v seriálu On the Corner.

4. Můžete si ho přidat na Twitter! I starší lidé vědí, jak používat Twitter, takže si ho můžete přidat J.R.@iamjrbourne.

5. Jeho pravé jméno je David! Jeho rodiče mu ve skutečnosti nevytvořili jméno ze dvou náhodných písmen abecedy. Narodil se jako David Bourne Jr. Předpokládáme, že sám změnil své jméno na JR.

6. Hrál v hvězdné bráně! Pravděpodobně je nejvíc známý jako Martouf z hvězdné brány.

7. Je to zadaný muž! Jste zamilovaní do jeho pronikavých modrých očí? Nedělejte si naděje, protože JR je šťastně ženatý a má roztomilého načechraného psa jménem Bonnie.
Přidat komentář

Pravidla:

- Neptejte se nás, kde se dají stáhnout díly nebo české či anglické titulky, podívejte se radši do FAQ nebo se zaregistrujte na fóru, je to činnost na dvě minuty.
- Je zakázáno probírat děj aktuální epizody a vyzrazovat tak děj dopředu, od toho slouží fórum. Diskuze o aktuální epizodě je povolena nejdříve 24 hodin od vydání českých titulků.
- Pište česky, tedy i s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní.
- Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří na fórum.
- Nevkládejte sem žádnou reklamu a odkazy na stahování epizod, ani je nežádejte - na to je fórum.


Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, popřípadě smazat. Za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.

Webové stránky a veškerý obsah na nich jsou chráněny autorskými právy. Informace nesmí být kopírovány ani jinak šířeny bez písemného souhlasu autorů tohoto webu! Z webu může být citováno, ovšem jen s uvedením tohoto webu jako zdroje a s přímým odkazem.

Návod, jak vložit obrázek ke svému komentáři...