Který Armstrong je lepší?

Jake a Nick, Nick a Jake. Dva bratři, žádný vztah, žádní rodiče. Jediná spojitost – magie. Který z nich je lepší? Do jakého týmu se přidáte? Tým Nick nebo Tým Jake? Já jsem se tedy ještě nerozhodla ;) Přidejte i svůj komentář ;)

Nick, se nám na začátku tedy rozhodně nějak extra nepředvedl. Nebyl to zrovna výrazný člen Kruhu, o nic se nestaral, nic ho nezajímalo. Dalo by se říct, že to byl spíše samotář, než iniciátor. Ovšem co se týče toho samotáře, tak jak se to vezme, jelikož mu noci zpříjemňovala Melissa, což tedy neodpovídá popisu samotáře. Určitě nikoho neohromilo jeho hrozné chování k Melisse. Jak už to tak ale bývá, stačilo, jen aby mu Faye řekla něco od plic a jemu se náhle otevřely oči. Ze samotářského Nicka se stal zamilovaný Nick. Bohužel, jak ani Romeo a Julie nemohli naplnit svou lásku, tak ani Nickovi a Melisse nebylo určeno být spolu. Nick nedobrovolně nabídl své tělo démonovi, který posedl Melissu a tím si podepsal rozsudek smrti.

Ovšem Jake, tedy rozhodně nepatří mezi ty typy lidí, kteří si jdou po svých a nikoho si nevšímají. Přivalil si to do města se vší parádou. Nečekal na Cassie polonahý v okně, ale vtrhl s úsměvem na rtech do Boathousu a náležitě se s ní a ostatními přivítal. Rozvířil trochu prachu minulosti mezi ním a Adamem a odkráčel. Začal chtivě pokukovat po Cassie, pak jí zachránil, aby ji mohl sám později zabít, jaká romantika! Jake nepatří do party hodných kluků, takže od něj můžeme určitě čekat jeden nebo dva podrazy.

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.