Dokáže Cassie změnit Jaka?

Tento článek zveřejnil server TvGuide.

Minulý týden signalizoval příchod Nickova bratra Jaka,  nové nebezpeční pro Kruh. Ačkoliv se Kruh neochotně snaží nahradit nového Armstronga za drahého Nicka, nevědí, že je to Jake, kdo přivedl lovce čarodějnic do Chance Harbor!

 

Na začátku epizody „ Masked“ uvidíme, že je Jake nebezpečný, což vyplývá z jeho dlouho – živené zášti a nenávisti. Uvidíte, jak byl rozrušený ohledně smrti jeho rodičů v té záhadné nehodě, která se stala před 16 lety a která si vyžádala životy mnoha rodin Kruhu. Je rozhodnutý předejít tomu aby se ten incident opakoval tím, že odstraní Kruh. “ On ví kam, až může magie zajít“ říká Zylka.

Změní se srdce špatného kluka, pokud naváže vztah s Kruhem?

„Jake je na velmi temné cestě“ říká Zylka. Přišel, do Chance Harbor jen s jedním úmyslem, ale jakmile se dostane do Kruhu, pocítíte příval emocí, to nejde popřít. Nicméně, Jake může být jeden z těch lidí, kteří jsou dost silní na to, aby popírali tyhle pocity, protože všechna jeho nenávist je k lidem z tohodle města.

„Neuvažoval bych o tom, že by možná mohl citíl spojení s Kruhem. Ale přichází do Chance Harbor s určitým cílem a to je vše na co myslí.“ dodává Zylka

Cassie může být jedna z těch, kdo může zastavit Jaka před tím, aby se pomstil. “ Je nová a akceptuje hodně věcí“ vysvětluje Zylka. „ Cassie v Jaka věří. Tohle může být poprvé, kdy v něj někdo věří. Dívá se na tu holku a uznává jak mocná ta holka je.“

Jejich spojení vyvolá bolestné pocity ve Faye, jeho ex a Adamovi, jehož rodinu Jake před odjezdem z Chance Harbor okradl. “ Věděl, že Faye ohledně toho nebude nadšená, “ říká Zylka ohledně Jakeova a Cassiina nového pouta. “ Ona se bude ze všech sil snažit dostat mezi ně“

Zylka dodává, že “ Kruh stále čeká na to, až Adam poví celou pravdu o jeho minulosti s Jakem.“ Trochu jsme se zmínili o tom, že Jake okradl otce Adama, ale je tu ještě něco dalšího. Uvidíme, jak se bude rozvíjet to, co se mezi nimi stalo doopravdy,“ říká.

 

 

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.