Co uvidíme na začátku roku 2012

  1. Seznámíme se s Karimou GlaserKarima je Holdenova sestra, která nás poctí svou návštěvou už v 10. epizodě Darkness. Je to samozřejmě také sestřenice Melissy a ukáže se nám ještě ve 13. epizodě.
  2. Diany babička zavítá do města – Kate Made nás poctí svou návštěvou v 10. epizodě Darkness a rozhodně se máme na co těšit. Kate se totiž nesnáší s Dawn, takže to vypadá na ženský boj. Uvidíme na čí stranu se připojí Charles, jestli na stranu matky a nebo spojenkyně.
  3. Nový potenciální nápadník pro Faye – Faye už by konečně potřebovala nějakého kluka a vypadá to, že tahle možnost tu v novém roce bude. Faye se zalíbí nový obyvatel Lee Labenque, který se přiřítí v 10. epizodě Darkness.  Lee je popisován jako sexy, záhadný podvodník s velkým sebevědomím, který tvrdí, že pochází z dědictví Santeria. Faye bude imponovat hlavně to, že Lee využívá černou magii a to se jí bude zamlouvat.
  4. Nová dvojka nebezpečných hochůCallum a Eben dva nováčci v Chance Harbor. Nikdo ovšem nečekejte hodný kluky. Poprvé tyhle zlobivce uvidíme ve 12. epizodě.
  5. Melissa objeví svou moc – Andrew Miller prozradil, že je tu možnost, že Melissa bude mít také samostatnou moc jako Cassie – “ Mell dostane podobnou moc, jako má Cassie jen bez té temné části“. Dále to vypadá, že Faye kvůli tomu bude vyvádět, takže to velmi oslabí jejich vztah.
  6. Nový Nick pro Melissu? – Podle serveru E! Online to vypadá, že se Melissa přenese přes Nickovu smrt a poohlédne se po novém fešákovi. Ale vypadá to, že to nebude hodný hoch. Andrew Miller k tomu řekl toto „Může jí dostat do pěkně nebezpečné situace“. A kdo to tedy bude?


This entry was posted in . Bookmark: permalink.

13 Responses to Co uvidíme na začátku roku 2012

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.