Chris Zylka ve filmu „The Amazing Spider-man“

 

Kdo má rád Chrise Zylku (Jake) a Spider Mana, tak ten si přijde v tomto novém roce na své! Chris si totiž zahraje roli Flashe Thompsona v novém filmu “ The Amazing Spider-Man“. Není to sice žádná z hlavních rolí, ale určitě ho ve filmu několikrát uvidíte. Flash, které Chris hraje je sportovní tyran, který rozhodně není nejlepší kamarád Petera Parkera. Podle obrázku můžeme soudit, že Peter si nic nenechá líbit.

Jinak, co se týče filmu mnozí už o něm slyšeli, mnozí zase ne. Ze samotného názvu je všem jasné, o čem ve filmu půjde, opět se bude prohánět po střechách New Yorku člověk s pavoučími schopnostmi. Proběhne tam také nějaká ta láska. Dívku, kterou zasáhne pavoučí šíp lásky bude hrát Emma Stone, kterou můžete znát z filmu Pana nebo Orel, Superbad, Kamarád taky rád, Černobílý svět atd. Samotného slavného pavoučího muže ztvární Andrew Garfield, kterého můžete znát z filmů jako Neopouštěj mě, I´m here, Králova přízeň atd. Film má premiéru 3.7.2012, takž si to napište do diáře ;)

 

V pokračování najdete zbytek fotek z filmu a trailer ;)This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.