Aktualizace a novinky

– Mám tu pro vás pár informací, ohledně novinek a aktualizací webu. Nejen, že se vám s Elis snažíme poskytnout nejnovější zprávy, fotky a rozhovory, ale také jsme se pustily do aktualizace webu.

1. Galerie – Jak jste si možná všimli, Elis se jí ujala s pořádným nasazením, takže tam přibývají fotky, jak ze samotných epizod, tak i herců, apod. Pokud se tedy bude chtít na nějaké podívat, neváhejte! ;)

2. Kniha Stínů – je kompletně doplněná (až na poslední příspěvek, který co nejdříve doplním), můžete se tedy začíst. Samozřejmě, že po každé nové epizodě, přibude nový příspěvek, který se tam objeví do neděle. Jinak, pro ty co nevědí, co se nachází v knize. Přečíst si to můžete – zde

3. Obsazení – co se týče této stránky, ta se taky bude aktualizovat. Najdete v ní jak hlavní, tak i vedlejší postavy. U každého herce najdete základní informace,  nějaké zajímavosti a fan video.

4. Knižní předloha – i tato sekce bude aktualizována, abyste se mohli více dozvědět o knižní předloze k vašemu oblíbenému seriálu ;)

S Elis se pro vás také snažíme vymýšlet různé novinky.

5. Video týdne – každé pondělí se můžete těšit na video týdne, které pro vás s Elis vybereme. Někdy možná nebude jen jedno, jelikož výběr jen jednoho z takového množství je naprosto nemožný úkol, se kterým by si ani superman neporadil :D

6. Kouzla z knihy Stínů – v této knize najdete všechny kouzla, které uslyšíte a uvidíte v epizodách.  Kouzla budou nejspíše psaná anglicky, jelikož přeci jen originál je lepší, u každého bude také napsáno v jaké situaci bylo použito. Zatím na této stránce nic nenajdete, ale do čtvrtka se pokusím všechny kouzla přidat. Samozřejmě, že kouzla zde najdete po každé nové epizodě.

6. Věci, které jsme se naučili – v úterý pro vás bude připraven souhrn věcí, které jsme se naučili z aktuální epizody.

7. Epizoda v 5 obrazech –  ve středu se dočkáte epizody v 5 obrazech, která bude takovou malou rekapitulací poslední epizody, jelikož přeci jen od pátku uteče hodně vody, takže abyste před novou epizodou věděli, co důležitého se přihodilo v té minulé ;)

8. Citace – Citace z aktuální epizody si budeme moci přečíst každou neděli.

– Zatím je to vše, co jsem vám chtěla sdělit ;) Pokud někdy nastane situace, že například v pondělí nebude přidáno video, jak tady za mě a Elis slibuji. Neházejte po nás hned kamením. Přeci jen máme i jiné povinnosti, takže se může stát, že to nestihneme. Samozřejmě, vše bude dodáno, co nejdříve budeme moct. ;)

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

2 Responses to Aktualizace a novinky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.