8 věcí, které potřebujete vědět o Grey Damonovi

Po odvysílání 10. epizody, všichni a všude mluví jen o novém přírůstku v The Secret Circle. Ano, je řeč o novém voodoo chlapci, který se hned dostal do křížku s Faye. Měli byste o něm tedy vědět alespoň základní informace. A zde jsou!

1. Tohle není jeho první nadpřirozené rodeo! Grey účinkoval v seriálu True Blood a The Nine Lives Of Chloe King, ale ironické je, že v obou seriálech byl mudla.

2. Byl téměř bratr Salvator! Grey se ucházel o roli Stefana Salvatora ve Vampire Diaries. Musel udělat dojem, jelikož zapůsobil na seriálovou sestru Vampire Diaries naprosto bez problémů.

3. Je to exot! Když není zrovna Grey zaneprázdněný hraním, baví se kreslením komiksů. Ano, čtete správně. Někde uvnitř tohoto pořádného chlapa je trochu Spidermana.

4. Je to atlet! Grey hrál na střední škole fotbal a ragby, ale není to velký sportovní fanoušek.

5. Je to kočičí člověk! Nejdůležitější Greyova slečna je jeho kočka Sophie, o které tvrdí, že k ní má nejblíže z celé rodiny.

6. Vždycky byl lovec žen! Grey se poprvé líbal s holkou už ve druhé třídě.

7. Jeho budoucnost je velmi nadějná! Grey řekl, že kdyby si mohl vybrat jakékoliv povolání, chtěl by být mezinárodní bojový ninja špion.

8. Sleduje Xenu princeznu bojovnici! Není potřeba žádné vysvětlení – oficiálně ho milujeme.

Zdroj: Wetpaint

This entry was posted in . Bookmark: permalink.

One Response to: 8 věcí, které potřebujete vědět o Grey Damonovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.