Thomas Dekker a Britt Robertson o TSC pro PopWrap

Thomas Dekker a Britt Robertson se bavili s newyorským PopWrap o napjatě očekávaném podzimním seriálu The Secret Circle.

Originál článku v angličtině si můžete přečíst zde, překlad je v pokračování.

Thomas i Brittany ze začátku váhali, jestli přijmout nabízené role v nejnovějším seriálu CW – čarodějnickém „Secret Circle“. Brittany zrovna neumírala touhou upsat se pro další show, která se stejně jako „Life Unexpected“ natáčí ve Vancouveru, hodiny od jejího domova, zatímco Thomas prostě neměl zájem o další práci pro televizi.

Nakonec ale nebyl potřeba zásah magie, aby je oba dostal na palubu – bylo to něco mnohem jednoduššího: úžasný scénář k pilotnímu dílu je oba zanechal rozechvělé vzrušením.

„Tato show je naprosto odlišná do čehokoliv, co jsem kdy dělala,“ řekla PopWrap Brittany na CW Upfronts. Thomas dodal: „Je to opravdu velmi dobře napsaná show. Velmi se mi zamlouvá ta dualita citlivosti a mužnosti. Nabízí mi to skvělou příležitost být dost mužný na to, abych byl objektem milostného zájmu dvou žen a zároveň dost citlivý na to, abych mohl být čarodějem, což není zrovna typické mužské povolání.“

Náklonností ke scénáří však jejich stejné smýšlení končí. Ona přiznává, že je wiccanská začátečnice, zatímco on má za sebu léta praxe. „Když mi bylo asi tak 11 až 13, tak mě čarodějnictví opravdu bralo,“ svěřil se PopWrap. „Byl jsem tak trochu temné dítě, přitahován okultismem. Navíc,“ směje se, „je dost těžké vyrůstat v 90. letech aniž by se ‚The Craft‘ nestal jedním z vašich oblíbených filmů.“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

96 Responses to Thomas Dekker a Britt Robertson o TSC pro PopWrap

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.