8. Je to teprve měsíc

Napsala Cassie
c

Je to teprve měsíc od matčiny smrti. Cítím se divně, když jsem v novém městě a mám jít znovu do nové školy. Staly se tak divné věci. Můj zámek se dal lehce otevřít potom, co mi ta holka Faye řekla „ Zkus to znovu“. Později moje auto začalo hořet a já byla uvězněná uvnitř, nakonec mě zachránil ten kluk jménem Adam. Já vím, že to zní nemožně, ale, když se Adam díval na oheň, tak se uhasil. Nemůžu to vysvětlit, ale cítila jsem mezi mnou a Adamem intenzivní spojení. Bylo to magnetické. Předtím v ten den jeho otec Ethan, který znal mojí mamku, řekl něco ohledně osudu a že naše rodiny jsou vepsané ve hvězdách. Hádám, že jen tak mluvil, protože jsem se seznámila s Adamovou přítelkyní, se kterou je už 3 roky. Diana Meade. Diana byla opravdu milá ale cítila jsem,jako by mě očekávala. Chová se ke mně tak hezky. Musím přestat myslet na Adama.

Diana mě potkala a viděla, že ohledně toho všeho vyšiluju, tak mi to nakonec všechno vysvětlila. Zavedla mě do opuštěného domu, kde mi ona a čtyři další – Adam, Faye, Melissa a můj soused Nick – řekli, že jsem čarodějka, že všichni pocházíme z prastarého Kruhu, jehož kořeny sahají až do roku 1692. Ten zámek a oheň, takže k tomu všemu použili kouzlo. Diana mi ukázala tuhle knihu, knihu Stínů. Řekla, že všech šest rodin Kruhu má jednu, předávanou po generace. První věc, na kterou jsem myslela, byla máma. Pokud Diana říkala pravdu, máma byla čarodějka a má babička taky. Nemohla jsem to zpracovat a tak jsem utekla. Ale Adam mě dohonil a udělali jsme úžasné kouzlo. Společně, jsme přiměli létat malé kapičky vody v lese. Je to pravda. Jsem čarodějka. Pak se ale stalo něco špatného. Skoro jsme se políbili. Byla jsem z toho zmatená a on taky.

Šla jsem se projít ven, abych si pročistila hlavu a potkala jsem tam Dianu. Zeptala jsem se jí na mé rodiče a ona mi řekla o té nehodě, která se stala před 16 lety. Naši rodiče použili kouzla a něco se pokazilo. Najednou jsme uviděly na molu Faye. Zkoušela udělat déšť, ale místo toho způsobila bouřku. Nemohla ji kontrolovat a blesk udeřil hned vedle Diany. Neměla jsem ponětí, co mám dělat. Zaměřila jsem se a řekla „ Přestaň, přestaň“. Cítila jsem, jak mnou proudí síla. Neměla jsem ponětí, jak, ale bouřka utichla. Diana řekla, že jsem jedna z Kruhu. Večer jsem pak našla knihu Stínů mojí rodiny a dopis od mé mámy, který mi napsala předtím než odešla z Chance Harbor. Bylo to varování. Řekla, že si pro mě lidé přijdou, pro mojí moc. Ale kdo? Proč mi to neřekla předtím? Proč to držela v tajnosti? Bože, přeji si, abych se jí mohla zeptat, ale nemůžu. Je pryč.

One Response to: 8. Je to teprve měsíc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *