46. Problémy s důvěrou

Napsala Cassie

Můj první Halloween jako čarodějka. Snažila jsem se uspořádat malou párty Kostýmy, cukroví, možná i šance pro Dianu a Adama. Ale plány se změnili, když jsem našla kus zbraně té dívky, která mě napadla. Viděla jsem stejné věci v obchodě se starožitnostmi, kam jsem šla s Faye pro dekorace. Majitel, Calvin Wilson, znal mé jméno z kreditní karty. Babička mi řekla, že on je jeden z nás. Ty tři symboly na zbrani sahali až zpátky do středověku. Stojí za nimi společnost, která se volala The Geticas – “ lovci.“ Tak se ukázalo, že dívka, která na mě zaútočila, nebyla čarodějnice, jak Jake řekl. Byla lovkyně čarodějek.

Řekla jsem to Jakeovi. Ptal se, jak si můžu být, tak jistá, že byla lovkyně čarodějek, když máme jen ty 3 symboly. Pak mi to došlo. Na kousku, který Jake viděl, byly jen dva symboly. Něco skrývá, možná, že Adamovi instinkty byly správné. Zatímco Faye rozptylovala Jaka na párty, šla jsem se podívat do jeho pokoje a naša jsem dýku. Najedou, se tam objevil Jake. Nevěděla jsem, co se stane. Jake mi ukázal nějaké další zbraně a řekl, že jsou Nicka. Viděla jsem výčitky svědomí na jeho tváři, když o něm mluvil.

O několik minut později, se rozpoutalo peklo. Luke přišel do mého pokoje, převlečený v kostýmu Adama. Další věc, kterou jsem věděla, bylo, že jsem připoutaná k židli se zbytkem Kruhu. Všichni kromě Jaka. Luke tam byl. Byl to celou dobu lovec čarodějnic. Moje rande na mou párty. Chystal se nás zabít, pomocí sklnic, ale nějak jsem ho zastavila. Udělala jsem sama kouzlo a rozbila jsem jednu, kterou držel v ruce. Pak začal před mýma očima hořet. Jake řekl, že byl taky napaden, ale já nechápu, proč nebyl s námi v té místnosti.

Když jsem se vrátila domů, našla jsem obálku, která byla určená mě a byla od Calvina. Uvnitř byl starý pergamen s iniciály „JB“. Myslím, že mi volal během párty a snažil se mě varovat, ohledně lovců. Ale jak o nich věděl? Nerozumím tomu. Jak může někdo nenávidět čaroděje natolik, aby se je pokusil zabít? A jak to, že jsem mohla udělat vlastní kouzlo? Bylo to tak jiné, než když to děláme společně. Mám miliard otázek. Babička jela zkontrolovat dědečka Faye k jeho domu u jezera. Doufám, že s ní budu moct o všem mluvit, až se vrátí zpět.

One Response to: 46. Problémy s důvěrou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *