45. Potřebuju jí

Napsal Adam

Můj táta, vždycky mluvil o tom, jak je mým osudem být s dcerou Amélie, už když jsem byl malý. Mělo mě napadnout, že to nakonec řekne Dianě. Jediný důvod, proč mu věří, je to, jak jsem se choval. Celý můj život každý říkal “ To je ten kluk, který ztratil mámu.“ Ale nemůžete ztrati něco, co jste nikdy neměli. Teď jsem opravdu něco ztratil – Dianu. Ona je můj domov a bez ní nejsem nic. Vím, že chce, abych se pomhul, ale nemůžu.

Když jsem viděl na párty u Cassi, vypadala úžasně. Chtěl jsem si s ní promluvit, ale nechtěla se mnou mluvit. Byl jsem tak zabraný do práce, že jsem ani neviděl, co přichází. Luke. Můj kámoš. Byl lovec čarodějů. Netušil jsem to, dokud jsem nebyl svázaný se zbytkem Kruhu. Všechno na co jsem dokázal myslet, bylo, abych se postaral o všechny ostatní. Neměl jsem v úmyslu nechat zemřít i Dianu. Nemohli jsme použít naše kouzlo, tak jsem se snažil přetrhat lana. Pak se něco stalo, něco co pořád nemůžu vysvětlit. Slyšel jsem, jak Cassie křičí a pak jsem viděl Luka – v plamenu. Najedou, jsem byl schopný dostat se z lana a uvolnit ostatní.

Jakmile jsme byli venku, byl tam Jake. Nechtěl jsem mu věřit, ten jeho příběh. Zdálo se do podivné. Rozhodnul jsem se, že půjdu za Dianou domu a ujistím se, že je v pořádku. Bylo mi jedno, že mě nechtěla viděl – musel jsem jí vidět. Potřebuju ji. Nemůžu, najedou ztratit všechno, co jsem měl. Musíme se přes to dostat.

2 Responses to 45. Potřebuju jí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *