44. Vina

Napsala Melissa

Halloween. Perfektní den jít na hřbitov navštívit Nicka. Potřebovala jsem mít pocit, že jsem blízko něj. U jeho hrobu, jsem narazila na Jakea. Byl tam kvůli rodičům a dal dost jasně najevo, že tam kvůli Nickovi není. Řekl, že pokud by si Nick nehrál s magií, byl by naživu. Nemohla jsem tomu uvěřit, že Nicka viní z jeho smrti. Připomněla jsem mu, že on byl ten, kdo odešel. Byl to jeho strarší bratr, ten by měl Nicka chránit. Řekla jsem mu, že Nickova smrt je na něm. Kruté, já vím. Nemůžu uvěřit, že jsem to řekla.

Pak jsem šla na párty. Faye mě přemluvila jít, za sexy Hermionu, ale nebylo to ono. V jednom okamžiku, jsem šla hledat Faye – opravdu jsem chtěla jít na vzduch. Pořád jsem myslela na Nicka – jak se musel citít s bratrem jako je Jake. Najednou mě někdo popadl a všechno zhaslo. Když jsem se probudila, zjistila jsem, že nás všechny zajali lovci čarodějnic. A jeden z nich byl i – Luk. Byl špeh a bůh ví, jak dlouho a mále nás všechny zabil.

Potom, co jsem ztratila Nicka je toho příliš moc. Dnes jsme všichni málem zemřeli. Znamená to, že měl Jake pravdu? Spletli jsme se v magii a teď po nás jde celý svět. To, že jsme čarodějnice, znamená, že už nikdy nebudeme v bezpečí? To není fér! My jsme si nevybrali, kdo jsme.

4 Responses to 44. Vina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *