41. Kdy budou věci zase v pořádku?

Napsala Diana

Takže tohle byl Nickův celý život? To je vše? Pořád tomu nerozumím. Nezasloužil si to, nikdo by neměl. Všichni se snažíme zůstat silní, ale je jako by nás někdo zkoušel. Jako, když se vrátil Jake. Cassie nám řekla, že přijel do města předtím, než přišel do Boathousu. Jsem ráda, že jsme měli malé varování, dávalo to Adamovi čas, aby to všechno zpracoval. Nemůžu ho vinit, kvůli tomu co cití k Jakeovi – on je ten důvod, proč málem ztratili Boathouse, ale je v tom i něco víc.

Viděli jsme Jaka u Cassie před barákem. Jen si povídali, ale Adam se začal chovat, jako žárlivý přítel a ne ten můj. Byl úplně mimo. Zvláště, když zjistil, že Jake zachránil Cassie, když jí napadla nějaká holka. Pokud to, co řekla Cassie je pravda, tak Jake doplňuje Kruh. Adam mu bude muset všechno odpustit. I když si nejsem jistá, jestli může.

Možná bych měla být naštvaná na Cassie, ale byl to pan Conant, kdo mi řekl, že ona a Adam jsou vepsáni ve hvězdách. Vím, že hodně pije. Snažila jsem se zůstat klidná, ale když jsem našla Adama, tak byl – s Cassie. Nemůžu předstírat, že věci mezi námi jsou skvělé. Od té doby, co je tady Cassie jsem si všimla, jak se na ní dívá. Nemohla jsem to pochopit, ale když jsem je spolu viděla, pochopila jsem. Rozešla jsem s Adamem.

Poté, co věci skončili, šla jsem ke Cassie. Nevím proč. Hádám, že kvůli tomu, že ona byla jediná osoba, která rozumněla tomu co jsme s Adamem měli. Když se mě Cassie zeptala, co se stalo, byla jsem upřímná….ona se stala. Citím se ztracená. Adam byl můj nejlepší přítel. Nikdo jiný mě tak nezná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *