40. Jake

Napsala Cassie

Probudila jsem se a vedle u sousedů hořelo. Za druhé, myslela jsem si, že vidím stát Nicka za jeho domem, ale nebyl to on. Nevděla jsem, že měl Nick bratra, natož, že by měl být spoután s Kruhem. Ale moje babička mi řekla, že když jsme spoutali Kruh, tak jsme spoutáli i pokrevní linii. Vsaďte na Jaka Armstronga. Nickova staršího záhadného bratra.

Řekla jsem Kruhu, co mi řekla babička a snažila jsem, aby Jake zjistil co děláme. Kompletní Kruh je silnější a my si teď nemůžeme dovolit být zranitelní, ale všichni byli proti. Zvláště Adam. Adam řekl, že před pár lety, Jake vykradl Boathouse a vzal všechno, co měli. Což také vysvětluje, proč se s ním Adam popral na Nickově pohřební hostině.

Je to zvláštní, Jake nevypadá, že by mohl něco takového udělat. Zejména s ohledem na to, že mě zachránil před tou holkou, která se mi vloupala do domu. Slyšel mě křičet a když přiběhnul, udělali jsme spolu kouzlo a vystrašili ji. Tak jsem přišla na to, že Jake ví, že je čaroděj. Řekl mi, že předím než odjel z města našel svou knihu Stínů. Nemohli jsme přijít na to, proč jsem byla napadena. Ta dívka řekla, že chce moji krev. Moji krev. Na zbrani měla srpek měsíce, stejný symbol, který někdo vypálil do země před opuštěným domem.

Ukázala se pak znovu na Nickově hostině. Nemůžu to vysvětlit, ale z dálky se zdálo, jako by se s ní Jake bavil, ale pak ho napadla. Tentokrát jsem já zachránila Jaka. Použila jsem krystal, který mi dala babička. Vyrazila jsem jí nuž z ruky. Než jsem k nim doběhla, Jake jí zabil. Řekl mi, že to byla špatná čarodějnice. Sotva Jaka znám, ale zdálo se to jako dobré vysvětlení. Řekl, že se v Chance Harbor zdrží. Nevím, jak dlouho. Část mě je štastná, ale to, že je tady zkomplikuje hodně věcí…

Myslím, že způsob, jakým se Adam choval, když byl Jake kolem mě, se dostal Dianě pod kůži. To mě nepřekvapuje. Rozešla se s ním a pak se objevila v mém domě. Řekla, že je to kvůli mě. Nevěděla jsem, co jí na to mám říct. Citím, že nemůžu vyhrát. Roztrhala jsem Kruh od sebe, když se nejvíce potřebujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *