39. Nechat ho odejít

Napsala Melissa

Byla Nickova pohřební hostina. Měli jsme se s ním rozloučit, ale každý dělal něco jiného. Adam se popral s Nickovým bratrem Jakem. Cassie se furt mluvila o zachování Kruhu a řekla, že by jsme měli Nicka nahradit Jakem – jako by to byla ta nejjednodušší věc přepnout z jednoho bratra na dalšího. A klasická Faye se dostala k Nickovému lektvaru a strávila celou noc zabýváním se jejího dávno vyhynulého vztahu s Jakem, který jí skoro dostal do psychiatrické léčebny.

Mám pocit, že jsem jediná, kdo se opravdu zajímá o to, že Nick je mrvý. Jsem jediná, kdo o něm chce mluvit, kdo si pamatuje si jeho život a truchlí pro něj.

Šla jsem do jeho domu. Jeho teta opustila město – něco o tom, že nemůže čelit pohřbu – tak jsem šla dovnitř. Jeho pokoj vypadal stejně. Jeho kožená budna byla stále cítil jako on. Přišli na mě znovu, všechny vzpomínky. Pustila jsem na iPodu naše oblíbené písničky a schoulená na posteli, jsem plakala. Dala bych cokoliv, abych slyšela, jak říká mé jméno, nebo, aby mě políbil. Moc to bolelo. Nechtěla jsem ho nechat jít.

2 Responses to 39. Nechat ho odejít

O grau 6 é extremamente extenso.

Por eso vamos a ver una serie de problemas para mantener la erección y las soluciones. ¿Qué son los problemas para mantener la erección? Cuando hablamos de problemas para mantener la erección lo hacemos de aquellos hombres que no consiguen culminar una relación sexual de manera satisfactoria.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *