38. Nechat ho

Napsala Faye

Je to těžké, když jsme ztratili Nicka. Teď si musím poradit s mým ex – z – pekla, jelikož je zpátky ve městě. Jake, Nickův bratr. Před dvěma lety, jsme byli spolu. Citíla jsem, že je to opravdové – na obou stranách.  Nechci si to ani pomyslet, ale pak mě ten zatracenej parchant odkopnul a zmizel – bez vysvětlení, bez omluvy. Melissa si pamatuje – že mi trvalo hodně dlouho, než jsem se z toho dostala, ale jakmile jsem to udělala, začala jsem plánovat pomstu. Samozřejmě, jsem začala perfektním outfitem – návnada musí být lákavá. Slintal by, hrála bych si s ním, dostala bych ho tam, kam bych chtěla –  měla bych ho úplně omotaného kolem prstu. A pak bych mu vytrhla srdce.  Šla jsem dolu do přístavu uskutečnit můj plán, ale vypadalo to, že se více zajímá o to, kdo založil ten bláznivý oheň před opuštěným domem, než, že vypadám žhavě.

Co mě opravdu vytočilo, bylo, že odešel a nechal mě tam. Potřebovala jsem něco, co mi zmírnilo pád, ale na smuteční hostině jsem klesla tak moc, že jsem si vzala Nickův lektvar. Melissa na mě byla naštvaná, řekla, že ta hostina není o mě. Je o Nickovi a ona ho milovala. To mě uzemnilo, ale když jsem o tom přemýšlela, uvědomila jsem si, že Nick ji taky miloval a řekla jsem jí to. Nikdy jsem ho s nikým takhle neviděla, bylo to něco speciálního, ale Melissa věděla, že jsem přemýšlela o tom, co bych chtěla mít s Jakem.

Pravdou je….Melissa dostala dobrého bratra. Nakonec se pro ni Nick obětoval, aby všechny udržel v bezpečí – něco, co by jeho blbý bratr nikdy neudělal. Snažila jsem se to říct, královně Caasie, když vykřikovala, že by měl být Jake náš nový šestý člen. Bude lepší, když se nebude držet kolem, protože s ním nejsem v pohodě.

One Response to: 38. Nechat ho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *