37. Otevřít se

Napsala Cassie

Čekala jsem příliš dlouho. Sally, Zachary, vysvobození Heather Barnes z kómatu. Kdybych to řekla babičce dřív, možná bychom tomu všemu mohli předejít. Možná, že by byl Nick ještě naživu.

Babička se ptala na mé přátele a pak mi nabidla, že pro nás udělá večeři. Věděla jsem, že to bude problém. Chtěla jsem jí to říct, Otevřít se jí. Přestat lhát, ale Kruh mi hned první den řekl, že to musí zůstat tajemství. Snažila jsem se jí vyhýbat.

Potom, co mi babička řekla něco při večeři, jsem si uvědomila, že je v pořádku, abych k ní byla upřímná. Mluvila o tom, že nevěděla, že měla máma problémy, a přála si, aby jí mohla pomoc. Takže, když jsme zjistili, že Heatherin démon je uvnitř Melissy, věděla jsem, že to můžu říct babičce. Kdybych to neudělala, mohlo nás zemřít víc.

Citím obrovskou vinu za Nickovu smrt, ale babička mi pořád říká, že to není moje vina. Říká, že magie je nebezpečná a přitahuje temnotu. Možná je to důvod, proč moje to moje mamka držela v tajnosti. Stýská se mi po ní tak moc a chci vědět víc, ale mám strach, co zjistím.

One Response to: 37. Otevřít se

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *