35. Byli jsme potrestáni?

Napsala Diana

Jedna z posledních položek v mé knize Stínů hovoří o tom, že naši rodiče byli potrestáni za své činy. Jejich síly jim byly odejmuty od starších – našich prarodičů. Myslela jsem, že to znamenalo, že bychom měli držet Kruh v utajení, ale to, co se stalo Nickovi, ukázalo, že potřebujeme pomoct. Možná, že jeho smrt je náš trest za ukrývání.

Vzhledem k tomu všemu, co se talo s Heather, začal tento týden bez problémů. Táta byl ve škole, navštívit paní Chamberlainovou, věci jsou mezi nimi stále vážné. Je to roztomilé. Rozhodla jsem se, že potřebujeme být s Adamem sami. Přišel tedy na večeri. Jídlo bylo hrozné, žádné překvapení, ale když jsme přišli do mého pokoje, něco se přeplo. Všechno to bylo jako blesk, převzal kontrolu, ztrácela jsem se. Jeho polibky, každý dotek mě přiváděl blíž k němu. Pak zazvonil telefon..Kruh byl v maléru.

Melissu napadl démon. Zachránili jsme ji, ale nemohli jsme zachránit Nicka. Proč pořád musíme ztrácet lidi? Kdybych ztratila Adama, nezvládla bych to. Teď, když ví babička Cassie o Kruhu a může nám pomáhat, měl bych se cítit v bezpečí, ale necítím.

2 Responses to 35. Byli jsme potrestáni?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *