34. Nehoda

Napsal Adam
http://bookofshadows.cwtv.com/wp-content/themes/bookofshadows/_inc/img/adam.jpg

Pořád se snažím nemyslet na to, co se stalo. Moje noc s Dianou začala normálně. Uvařila pro nás večeři, i když to bylo hrozné, ale bavili jsme se. Byla rozkošná. Všechno, co stačilo udělat, bylo podívat se na mě tím jejím hravým úsměvěm a to mě přivádělo k šílenství. Když jsme odešli do jejího pokoje, Diana byla na posteli. Vypadala úžasně. Pak to všechno skončilo. Cassie zavolala, že nás potřebuje. Museli jsme jít.

Když jsme dorazili do opuštěného domu, věci se vymkly kontrole. Melissa byla posedlá tím samým démonem, který posedl Heather. Byla by zranila sebe nebo nás. Naštěstí se ukázala paní Blakeová. Cassie jí všechno řekla, co se děje, o Kruhu, o našich silách, všechno. Potřebovali jsme její pomoc. Jak koliv to udělala, démon z Melissy odešel, ale musel se přestěhovat do někoho jiného. Nick. On nebo démon utekl. Volal z Boathousu a pamatuji si, co ten démon řekl: “ Můžeš si to ověřit, ale jsem si jistý, že tvůj otec leží v zadní místnosti.“ Řekla mi, ať přinesu kufr nebo podpálí Boathouse. Věděl jsem, že to myslí vážně, ale my už jsme ten kufr neměli, zničili jsme ho. Jediný způsob jak zabít démona je utopit ho nebo ho zapálit. Vybralile jsem si zapáleníí. Nick si vybral utopení.

Policie to nazvala nehodou. Myslím, že se nás snažil chránit. Nick ztratil oba rodiče. Nikdo opravdu neví, kdo byl. Nick to měl vždycky horší, než kdokoliv z nás a teď tohle. Nedává to žádný smysl.

2 Responses to 34. Nehoda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *