32. Jeden z nás

Napsala Faye

Mysleli jsme, že jsme skončili s démonem, který byl uvnitř Heather Barnes. Nemysleli jsme si, že bychom na tom mohli být ještě hůř a teď jsou dva lidé mrtví – včetně jednoho z nás.

Melissa mi napsala, že se setkáme v opuštěném domě. Našla knihu Stínů své matky a řekla, že se o ní chce semnou podělit – jen semnou. Zdála se trochu mimo, stál u toho totiž i Nick, ale jí to bylo jedno. Chovala se divně a chtěla pomocí nějakého kouzla otevřít nějaký kufr. Ten kufr pak zasyče a my jsme viděli, jak se jí něco plazilo podkůží. Cassie říkala, že to byl démon a šla pro pomoc. Nakonec se vrátila s babičkou, s opravdou čarodějnicí. Nick vyšiloval – prosil Melissu, aby bojovala proti tomu démonovi. Opravdu se bál, že jí ztratí a já taky. Paní Blakeová použila nějaký krystal proti démonovi. Démon, ale nějak přeskočil na Nicka.

Když se Melissa probudila a vůbec si nic nepamatovala. Zeptala se, kde jsou ostatní. Nevěděla jsem, jak jí to mám říct – kde začít. Když mi zavolali, jediné co jsem slyšela, bylo, že Nick je mrtvý. Melissa se složila. Vše, co jsem mohla dělat, bylo držet jí a nechat jí plakat. Nemyslím si, že se přes to někdy dostane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *