29. Hodný

Napsala Melissa

Faye je jako můj osobní bílý tygr. Tentokrát předstírala, že je při mně, co se týká mě a Nicka – řekla, že pokud ho mám opravdu ráda, bude mě podporovat – hádám, že to byl způsob její omluvy za to, že mě dříve nazvala loserem. Ale pak, mi těměř jedním dechem řekla, že Nick flirtuje s jinou holkou před Boathousem, připoměla mi, že si myslí, že jsem ubohá, když s ním randím. Řekla jsem jí, že je děvka, ale ona trvala na tom, že je má kamarádka. Její myšlenka přátelství může být dost často divná. Stejně jí pořád odpouštím, protože je to Faye.

Nechala jsem jí, aby se mi dostala pod kůži. Seřvala jsem Nicka, kvůli tomu, že mluvil s tou slepicí Andreou. Řekla jsem mu, aby si našel jinou hračku. Zdálo se, že ho to opravdu překvapilo – a to bolelo. Citíla jsem se hrozně, a tak jsem šla k němu domu, abych se mu omluvila za to všechno žárlení. „Není to jako, že jsi můj přítel“ řekla jsem, ale způsob jakým se na mě podíval, když jsem to řekla…zdálo se mi, že možná by jím chtěl být.

Po tom všem peklu, mi Nick řekl něco, co bych nikdy nečekala – řekla mi, že si zasloužím někoho lepšího. Myslím, že teď rozumím, co Faye myslela tím, když řekla: “ Nick nenávidí Nicka“. On si myslí, že si zaloužím být štastná, možná bych ho mohl azměnit. Možná bych mu mohla pomoci citít…Jsem blázen?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *