28. Děsivé město

Napsala Faye

Cassie je taková malá lhářka. Našla knihu Stínů a nikomu z nás to neřekla. Opravdu by se měla naučit, jak se sdílí. Potřebovala druhého člena Kruhu, aby mohla zrušit kouzlo, které její matka před 16 lety a já jsem chtěla nějaký čas s její knihou. Souhlasila jsem, že s ní budu kouzlit.

Měli jsme předpokládat “ probuzení“ Hather Barnes, která nám mohla říct něco ohlendě našich rodičů. Obvykle si tyhle věci okolo Kruhu neužívám, ale tohle – dala bych cokoliv za to, abych věděla, co se tu noc stalo. Cassie mě zavedla do opravdu strašidelného domu, v hrozné části města. Řekly jsme společně kouzlo, ale vypadalo to, že to nefungovalo. Tak jsme šli zpátky ke Cassie. To je to místo, kam nás sledovala psycho- Heather. Když mluvíme o ironii – zaútočila na nás. Díky bohu se ukázal Nick s Melissou. Myslím, že z ní byli taky viděšení. Běžela na ulici a srazilo jí auto. Nikdy předtím jsem přímo před sebou neviděla někoho umírat. Jak odstraníte obraz z hlavy?

Byla jsem dost vyděšená a i Melissa. Měla o mě starost. I potom, co jsem jí řekla, že Nick flirtoval s nějakou náhodnou slepicí u Boathousu. Jen doufám, že si uvědomila, že jsem se snažila být dobrou kamarádkou. Nechci, aby jí Nick ublížil. Takže, když už bylo všechno u konce, Melissa vypadala, že je opravdu ráda, že jsem živá. To se mi ulovilo. Hádám, že to znamená, že jsem v pořádku.

2 Responses to 28. Děsivé město

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *