27. Správně nebo špatně

Napsala Cassie

Heather Barnes je mrtvá. Myslela jsem, že bychom jí mohli pomoct, že by byla schopná nám dát nějakou odpověď na to, co se stalo před 16 lety, ale spletla jsem se. Je to moje chyba, že zabita a teď mám dvakrát kolik nezodpovězených otázek. Bože, kéž bych poslechla Dianu.

Váhala jsem, když se Diana zeptala Adama, jestli mě vezme do Finn Creek, abych se mohla zeptat Heather, ale jsem ráda, že jel. Ta část byla opravdu děsivá. Objevili jsme znamení na paži Heather, rozhodla jsem se ukázat Adamovi svou knihu Stínů. Viděla jsem stejný znamení v knize. Plus, byl to čas – cítila jsem, že můžu Adamovi věřit. V opuštěném domě jsme se snažili udělat obkladové kouzlo, které jsme našli v knize, ale objevila se Diana a ukončila to. Řekla, že to kouzlo je moc riskantní, ale jsem si jistá, že taky nebyla nadšená, protože jsme s Adamem pracovali na kouzlu spolu o samotě.

Každopádně s Adamem to skončilo. Potřebovala jsem jiného člena Kruhu, aby mi pomohl. Faye souhlasila, ale za výměnu se podívá do mé knihy Stínů. Vyzkoušeli jsme na Heather kouzlo, myslely jsme si, že nefungovalo, ale později jsme zjistili, že fungovalo – jen né tak, jak jsme doufali. Heather se probudila z kómatu, našla můj dům a napadla nás. Co řekla o mé matce a co se stalo před 16 lety, mě přivádělo k šílenství. Nemohla jsem to dostat z hlavy, nebo jsem možná nechtěla. Řekla, že moje matka se snažila zastavit démony. Řekla, že se jeden dostal do ní a moje matka kouzlem zastavila její bolest. Dinna měla pravdu. Neměli jsme tušení, jak se dělá potlačovací kouzlo. Alespoň teď vím, že se moje matka snažila udělat něco dobrého pro Heather.

Adam mi přišel později pomoct uklidit. Řekla, že s Dianou nesouhlasí. Pořád myslí, že jsme měli právo to kouzlo udělat. Musíme vědět, co se stalo, před 16 lety.

2 Responses to 27. Správně nebo špatně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *