25. Musí to fungovat

Napsal Adam
a

Cassie byla napadena. Když jsem zjistil, že to byl Zachary Larson – ten chlap, který občas přišel do Boathousu – Chtěl jsem ho zabít. Nevím, co to bylo, ale představa, že se k ní dostane někdo tak blízko, mě přiváděla k šílenství. On věděl, kde jsme. Znal Cassinu mamku. Zachary řekl, že ta žena Heather utrprěla něco horšího než smrt při tom požáru, který zabil naše rodiče. Co může být horší než smrt? A pokud ví o našich silách a chtěl nás zničit, kvůli nim, znamená to, že existují ještě další jako on? Nevím, ale měli bychom být opatrní s tím, komu budeme v budoucnu důvěřovat.

Myslím, že Cassie v nás konečně začíná věřit, jako v Kruh. A já udělám cokoliv, co můžu abychom zůstali jen přáteli. Dokonce jsem jí představil Luka. On v ní vidí jen žhavou novou holku. To je trochu otravné.  Chci řít – že si teď něčím prochází. Nové město. Její mamka zemřela. Vím, že by mohla být s někým jiným, kdo není já, ale věci se dějí jinak a já nevím, jak je řídit. Stějně jako v Boathousu. Citím jsem, jak se na mě dívá a začal jsem se na ní taky dívat. Bylo to, jako bych z ní nemohl odtrnout oči a ten tanec, jako by Cassie a mě svazovalo dohromady lano. To poslední, co, jsme potřebovali bylo býl blízko sebe. Vím, že si ode mě snaží držet odstup. Rozumím tomu. V tuhle chvíli, to musíme udělat, tak aby to fungovalo, tak nějak pro všechny z nás.

One Response to: 25. Musí to fungovat

I would like to express appreciation to this writer for bailing me out of this predicament. Just after surfing through the the web and finding basics that were not beneficial, I assumed my entire life was over. Living without the presence of strategies to the problems you’ve solved all through your main guideline is a critical case, as well as ones which may have in a negative way affected my career if I had not noticed your blog. Your actual mastery and kindness in taking care of all the pieces was tremendous. I am not sure what I would’ve done if I had not come upon such a subject like this. I can at this time look ahead to my future. Thanks for your time so much for the professional and result oriented guide. I won’t hesitate to endorse your web sites to anyone who should have guide on this subject.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *