21. Nick je osel

Napsala Melissa
m

Nick je osel. Tak, řekla jsem to, nebo alespoň byl osel. Všechno to začalo, když jsem se ho zeptala, jestli semnou půjde na ples. Jaká chyba. Řekl mi, že jsme jen kamarádi na sex a nic víc. To bylo právě to, co jsem potřebovala slyšet, když už tak jsem se cítila jako děvka. Aby to bylo horší, Faye mě nazvala loserem, prootže jsem chtěla jít na školní ples, místo toho abych přišla a kouzlila s ní. Když jsem jí pozvala, aby přišla, pochopila a řekla, „Nrozdíl od tebe, já se mám ráda.“ Čekala jsem něco takvého od Nicka, ale Faye má být moje nejelpší kamarádka.

Vím, že bych si neměla stěžovat ohledně takových věcí, jako jsou tyhle, když událo tohle: Bláznivý chlápek, který po nás šel, protože nás obviňoval z něčeho, co udělali naši rodiče, jeho přítelkyni na střední škole. Pomocí nového Kruhu, který jsme spoutali jsme zachránili Cassie před tím bláznivým chlapíkem. Wow, teď když to říkám nahlas, zní to šíleně.

Ale nakonec se všechno vyřešilo. Nikoho jsme nezabili. Faye a já jsme se usmířili. Alespoň se znovu chová jako opravdová kamarádka. Po tom všem chaosu mě překvapil Nick. Pozval mě do jeho domu, abychom se jen dívali na filmy.

One Response to: 21. Nick je osel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *