19. Kruh je spután

Napsala Diana
d

Když je tady Cassie, tak naše síla roste víc a víc mimo kontrolu. Bylo to děsivé, ale teď se to všechno zastavilo. Kruh je spoután. Nikdo jiný už nemůže být zraněn. Dokonce i Faye je na palubě. Poslední dobou se mi vyhýbala, jako čert kříže, protože jsem chtěla spoutat Kruh, ale potom, co se stalo u Boathousu se všechno změnilo.

Neviděla jsem to, ale ani jsem nemusela – vím, že to byla Faye. Sally v bezvědomí. Zatraceně. Mohla být mrtvá. Faye měla štěstí. Skoro všechno zničila. Když jsem si později mluvila, řekla, že nikdy nechtěla nikoho zranit. Věřím tomu. Faye je možná sobecká, ale nikdy by se úmyslně nepokusila někoho zabít. Vrátilo jí to zpátky do reality, nakonec pochopila, co jsem celou dobu říkala: Musíme spoutat Kruh. Je pravda, že jsem z toho měla radost, ale také obavy. Všichni si myslí, že znám na všechno odpovědi, protože jsem jediná, která má knihu Stínů, ale neznám. Nevím víc, než Adam, Faye, Nick, Melissa nebo Cassie. Všechno co, děláme je risk a já si nejsem jistá ohledně naší síly.

Ta nejistota začíná mít vliv na můj vztah s Adamem. Všechen ten stres ze spoutání. Nechala jsem Faye, aby se ke mně dostala. Její sarkastický komentář ohledně flirtování Adama a Cassie. Myslím, že Cassie je milá, opravdu hezká a já jsem do Adama zamilovaná od té doby, co si pamatuji. Byla bych, ale idiot, kdybych si myslela, že jsem ta jediná, kdo vidí jak je úžasný. Ať je to jakkoliv, když mě Adam vezl domů po tom, co jsme spoutali Kruh, vyhála jsem na něj: “ Mám si dělat starosti ohledně tebe a Cassie?“, ale on mě ujisti, že mě miluje. Pak jsme se políbili. Cítila jsem to jako vždycky a ani žádná Faye nám to nemůže zničit.

One Response to: 19. Kruh je spután

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *