17. Závislá

Napsala Melissa
m

Diana měla pravdu, že je nutné spoutat Kruh, ale samozřejmě Faye insisted on being the holdout.. Co je, ale divné, je, že Nick byl ochoten se nechat spoutat a to se s nikým nikdy nespojil. Měla bych to vědět.
Hooking up s Nickem se prostě stalo. Myslela jsem, že zvládnu unést tu věc žádný – připevněný – řetěz. Zdálo se to jako to nejlepší sblížení. On umí být někdy zlý, ale když začal dělat to, co vždycky dělal…lovit chromozomy X….byla jsem naštvaná a opravdu jsem žárlila. Zvláště, když první osoba, po které šel, byla Faye. Jak mám soupeřit s Faye?

Na pouti, si ti dva vzali lektvar, který vyrobil Nick pomocí Dianiny knihy Stíhů. Jednou Faye v sobě něco měla, věc, která to zhoršila. Neviděla jsem přesně, co se stalo, ale Faye udělala nebo řekla něco a další věc, kterou vím, třídní prezidentka Sally Matthews letěla vzduchem a dopadla na skály. Myslala jsem si, že je mrtvá. Nemyslím si, že jsem někdy viděla Faye tak vyšilovat. Nemohla se přestat třást.

Řekla jsem Faye, že se mi nelíbí všechna tahle poletující energie kolem. Vybuchující kádinky ve třídě chemie, byla pro mě poslední kapka. Někdo musel skoro umřít, aby Faye přišla k rozumu, ale alespoň na to konečně přisoupila. Tak teď spoutáme Kruh. Je to dobrá věc. Budeme schopni udržet magii pod kontrolou. Jedna nevýhoda? Nick. Jestli věci mezi námi dopandou špatně (což se zdá téměř jako nevyhnutelné), nebudu nikdy schopná dostat se od něj pryč.

2 Responses to 17. Závislá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *