16. Umírněná

Napsala Faye
f

Nikdo kromě mě zřejmě nepochopil, jak zábavné může být individuální kouzlení. Je to vzrušující a neomezené. Jsem si jistá, že jsem mohla mít tuhle novou sílu po kontrolu. Pán ví, že jsem dost cvičila. Zapálení Cassiny kádinky bez hořáku v učebně chemie. Házení kruhů pomocí kouzla na mořské pouti. Chtěla jsem více cvičit – více, lepší kouzla – ale Cassie semnou odmítla hrát.

Chtěla jsem, aby naše kouzelní byla zábava. Nechtěla jsem nikomu ublížit. Kdyby Cassie nebyla, tak sobecká ohledně kouzlení…Kdyby mi Nick nedal tolik té jeho blbé směsi…Kdyby nebyla Sally tak otravná…Chtěla jsem jen, aby šla pryč. Nechtěla jsem, aby letěla na zábradlí a spadla hlavou na skály.
Díky bohu, že dědeček odjel zpátky k jezeru předtím, než se to všechno stalo. Nevím, co by si o mně myslel. Moje máma si myslí, že jsem udělala ostudu. Množná má pravdu. Málem jsem někoho zabila. Po tomhle už jsem nemohla říct Dianě ne. Nakonec bylo po jejím. Předpokládám, že věří, že je tahle věc se spoutáním „ nejlepší.“ Ale já jí to nevěřím. Nemyslím si, že tenhle den by mohl být horší…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *