15. Rozpolcená

Napsala Cassie
c

Diana měla pravdu. Od té doby, co jsem přišla je kouzlo mimo kontrolu, na více způsobů, než si to přiznávám. A žádná praxe to nenapraví. Museli jsme spoutat Kruh. Dnes ráno jsem experimentovala. Vlastně jsem udělala vlastní kouzlo, ale vůbec nefungovalo, jak jsem očekávala. Snažila jsem se zapálit svíčku, ale místo toho se roztáhnul závěs, což bylo super. Potom jsem se snažila zavřít Nickovo okno, rozbilo se. Na rozdíl od Diany se mě Faye snažila přesvědčit, abych nesouhlasila se spoutáním Kruhu. Řekla, že to omezí naše individuální síly. Potom mi ve třídě chemie pomocí kouzla rozbila kádinku. Nevím, jak přesně se to stalo, ale otočila jsem se zpět na ní a její kádinka začala hořet a pak vybuchla. Jen jsem na to myslela – a stalo se to. Adam to celé viděl a snažil se mi pomoct. Vzal mě do opuštěného domu a snažil se mě naučit soustředit mojí energii. Rozsvítili jsme žárovku přenosem naší energie. Cítila jsem znovu to intenzivní spojení s Adamem. Bylo to jako neviditelná síla, která nás táhla k sobě. A potom žárovka explodovala. Bože, on má přítelkyni. Co jsem si myslela?

Nemohla jsem ten pocit dostat z hlavy. Vzpomněla jsem si na Adamova otce Ethana, říkal něco o osudu mezi našimi rodinami, zeptala jsem se ho na to. Ethan mi řekl tu věc s „ vepsáním ve hvězdách.“ Znělo to jako by opravdu miloval mou mamku. Bylo to sladké, ale více mi dělalo starosti, co se stane s Adamem. Adam mě našel a mluvili jsme více o spoutání Kruhu.
Pořád zápasím s tím spoutání Kruhu, ale Faye udělala jednoduší závěr. Na mořské pouti, chtěla společně udělat nějaká kouzla. Když jsem odmítla, udělala hrom. Tak jsem jí řekla, ať přestane a světla přitom zablikala. Sally k nám přišla a zkoušela tu záležitost mezi námi rozptýlit. Faye do ní strčila a řekla „ Jdi pryč“ přesně takhle, Sally odletěla přes zábradlí a spadla na skály.

Pro jednou byla Faye vyděšená a všichni jsme se nakonec shodli. Bylo nebezpečné nespoutat Kruh. Provedli jsme rituál kolem ohromného ohně, jak Diana přečetla v knize. Nejsem si jistá, jak bude fungovat „spoutání“, ale doufám, že věci budou teď pod kontrolou. Zvláště s Adamem.

2 Responses to 15. Rozpolcená

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *