14. Pod kontrolou

Napsal Nick
n

Diana byla jediná ze všech, která chtěla spoutat Kruh. Řekla, že by nám to mohlo pomoct kontrolovat magii. Faye řekla, že jen potřebujeme více cvičit. Vím jen to, že od té doby co je tu Cassie nejsou věci pod konrolou. Další den ráno, když Melissa odešla, mi rozbila okno v mé ložnici pomocí kouzla. Takže jsem souhlasil se spoutáním. Uvidíme, jestli to pomůže..

Melissa po mořské pouti znovu vrazila do mého pokoje. Není to vážné, jen se bavíme. Nechce, aby se o nás někdo dozvěděl. O tom, že se scházíme – řekla mi, ať to držím v tajnosti. Faye by to za den vykecala, pokud by to zjistila. Ta holka je rozhlas. Faye neváhala zkusit můj nový elixír. Pracoval jsem s množstvím bylinek, které jsem vypěstoval za domem. Připravil jsem s nima opravdu super elixír. Myslím, že fungoval celkem dobře, protože o pár hodil později semnou Faye tancovala. Ale v další vteřině mě odstrčila, jako bych nestál za její čas. Nevím, jak to s ní může Melissa vydržet.

One Response to: 14. Pod kontrolou

No lo voy a hacer desde el lado médico por que no lo soy, tampoco soy químico. Por lo tanto, las drogas que inhiben la acción de la PDE5 aumentan el tiempo de permanencia del óxido nítrico y, consecuentemente, facilitan la erección.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *