13. Poprvé co jsem mluvil s novou holkou

Napsal Adam
a

Poprvé jsem s Cassie mluvil v Boathousu. Táta ji uviděl a začal vykládat o jeho teorii, o našich rodinách, o osudu a o tom jak je vše napsána ve hvězdách. Byl opilý jako obvykle a myslím že Cassie trochu vyděsil.

Ale pak se staly mnohem horší věci. Faye začarovala auta Cassie tak až začalo celé hořet. Vyběhl jsem ven, abych jí pomohl. Byla v pasti a křičela. Dveře byly zamčené a nešly otevřít. Zaměřil jsem veškerou svou energii na oheň a na zámky. Najednou bylo po plamenech a dveře šly otevřít. Vynesl jsem ji z auta ven. Když jsem Cassie držel, něco jsem cítil. Takovouhle energii jsem obvykle cítil, jedině když jsme dělali nějaká kouzla. Ale tohle bylo jiné, pulsovalo mi to v krvi jako adrenalin. Cassie se ptala, co se stalo, řekl jsem jí, že motor musel být spálený, i když to znělo divně. Myslím, že je to už jedno. Cassie už teď ví, že je čarodějka. Je jedna z nás.

Nevěřila nám a tak jsem jí ukázal, jak magie funguje, a jak jí může využívat. Když se naše ruce spojily, cítil jsem, jak v nás koluje energie. Bylo to úplně něco jiného, než to co jsem cítil s Dianou. Měli jsme to zkusit dříve. Bylo to poklidné. Kapička vody vzlétala nahoru z listu. Pak jsem se rozhlédl kolem. Okolo bylo tisíce kapiček. Nikdy jsem nic takového necítil. Cítil jsem, jak mě to přitahuje ke Cassie, málem jsme se políbili.

Nevěděl jsem co se to se mnou děje, ale stát se to nemělo. Cassie to nikomu neřekla a myslím, že ani neřekne. Šel jsem k ní domů, abych se omluvil. Bylo to nepříjemné. Miluju Dianu. Znovu se to už stát nemůže. Řekl jsem toho Cassie tolik. Potřeboval jsem, aby věděla, že není sama a já si myslím, že to potřebovala slyšet.

One Response to: 13. Poprvé co jsem mluvil s novou holkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *