Blood and tears… (1)

Tato povídka nenavazuje nijak na děj seriálu či knih. Je to pouze čistě vymyšlené.

Jmenuji se Cassie Blakeová. Je mi šestnáct let. Před dvěmi měsíci jsem se přestěhovala do Chance Harboru, protože mi zemřela matka a já neměla kde být. Tak jsem se sem přestěhovala za babičkou. Hned druhý den se mi stala taková divná věc.

     Šla jsem do zdejšího baru (zrovna si nevzpomenu na jméno) a tam si ke mně přisedla jakási Faye Chamberlainová. Řekla mi, že je ráda, že jsem konečně přijela a hned zase potom odešla.

     Doma jsem pod rozviklaným prknem vedle postele našla knihu kouzel. Patřila mojí matce. Tak jsem tedy zjistila, že jsem čarodějka a že zde existuje jakýsi Kruh, který, když spoutám s už dříve jmenovanou Faye Chamberlainovou, Adamem Conantem, Dianou Meadeovou, Melissou Glaserovou a Nickem Armstrongem, budeme mít neomezenou moc. Nejdřív jsem nesouhlasila, ale pak jsem svolila. No, a tím samozřejmě všechno začalo. Hned potom umřel Nick a místo něho se sem nastěhoval Jake, jeho bratr. Jake, jak jsme zjistili, patří – nebo spíš patřil –  na stranu zla. Je to lovec čarodějnic. A jen tak mimochodem, vládnu silnou temnou – černou magií.

     Každopádně pak se všechno nějak urovnalo a teď se to nějak tak všechno vrátilo do starých kolejí. Tak, to bude asi všechno. Jo,a ještě něco. Miluju Jakea.

Odhodila jsem svůj deník a šla jsem se ven projít. Nakonec jsem ale jako vždy došla do baru. A tam jsem potkala Jakea. „Čusek,“ pozdravila jsem ho.

     „Čusek. Co tu děláš tak brzo?“

     „Je tři čtvrtě na jedenáct. A navíc, doma jsem neměla co dělat, takže jsem si šla sem něco dát.“

     „Aha, tak to jo. Hele, Cassie, nešla bys se mnou k Adamovi? Prý se tam mám všichni sejít dneska okolo jedenáctý kvůli tomu novýmu kouzlu, cos objevila.“

     „No, jestli chceš…“

     „Tak dobře, díky. Nechci tam jít sem. Hej, Ethane, dej tady Cassie colu.“

     „Ne, to je dobrý, Ethane. Ale díky, Jakeu.“ usměju se.

     „Fajn. Jdeme teda?“ usměje se.

     „Dobrá.“

     Po cestě jsme si povídali o událostech z minulého týdne, kdy jsem objevila jakési kouzlo z matčiny knihy kouzel. Mám docela štěstí, že aspoň tohle pochází z magie bílé. Černá už mě málem stokrát zabila. „Tak jsme tady.“ řekl Jake. Zazvonil. Nikdo neotevíral. „Adame, si doma?“

     „Čau, co je?“ ozvala se za mnou Diana.

     „Čau. Nikd neotevírá, to je.“

     „Hm… divný.“ řekneme s Dianou naráz. Jake tedy rozrazil dveře. Šli jsme k němu do pokoje. Ten byl zamčený. http://www.secretcircle.cz/special/fanfiction/blood-and-tears-1„Odemkni se.“ pronesli jsme.

     Odemkl se.

     Adam, Faye a Mellisa leželi na zemi. Faye byla zalitá krví.

     „Lidi?“ pronesli jsme všichni najednou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *