Recept dne: Jak zabít čarodějnice

Nemáte rádi čarodějnice? Chtěli by jste se jich zbavit? Máme tu pro vás recept, který zaručeně zničí vaše nepřátele! Vše co potřebujete:

  • lahvičku
  • kořen mandragory
  • krev oběti
  • předmět oběti
  • zápalky

Předtím než přidáte krev oběti musíte nad každou lahvičkou přidržet zapálenou zápalku a pronést : “ Let light rise out of darkness“. Samozřejmě, že získat krev čarodějnice není jednoduchý úkol. Doporučujeme tedy navléct si prasečí masku (tím čarodějku zmatete).

Upozorňujeme, že pokud nedodržíte výše zmiňované ingredience nebo budete déle otálet s usmrcením čarodějky, vše se může obrátit proti vám. Některé typy pro lepší výsledek: silný prášek na spaní, důkladné svázání, vše stihnout než se čarodějnice probudí. Dejte si také pozor, některé z nich jsou tak silné, že je lepší zbavit se jich jako první.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

8 Responses to Recept dne: Jak zabít čarodějnice

Hi,Good content Was am glad met your site استخدام هتل

Hi,Good content Was am glad met your site دکتر اطفال تهران

Hi,Good content Was am glad met your site راهنمای سفر به ارمنستان

Hi,Good content Was am glad met your site راهنمای سفر به سنت پترزبورگ

Hi,Good content Was am glad met your site گوشی سامسونگ

Hi,Good content Was am glad met your site بلیط هواپیما چارتر

I simply had to thank you so much again. I’m not certain what I could possibly have gone through in the absence of those concepts revealed by you regarding such a problem. Completely was a terrifying crisis in my opinion,pielgniarka Warszawa – usugi pielgniarskie Warszawa however , observing your specialised avenue you resolved the issue took me to weep for gladness. I am thankful for your advice and even believe you recognize what an amazing job you’re carrying out teaching people today all through your webpage. Most likely you’ve never encountered any of us.

Hi to every body, it’s my firt ppay a visit of thiss web site;
this weblog contains remarkable annd in fact excellent
data in support oof visitors.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.