Shelley Hennig

Role: Diana Meade

Celé jméno: Shelley Catherine Hennig

Přezdívka: Shell

Datum narození: 2. ledna 1987

Místo narození: Destrehan, Louisiana, USA

Výška: 1,73

Povolání: Herečka

Rodina: Bratr Glenn,

Shelley se zúčastnila na střední škole různých aktivit, jako tance a psaní. Přesto nikdy nebyla v učení pozadu, měla vynikající studijní výsledky. Když jí bylo 14 let její starší bratr zemřel při autonehodě, jelikož byl pod vlivem alkoholu. Od té doby je Shelley bojuje proti pití nezletilých. Pracuje pro neziskovou organizaci Council on Alcohol and Drug Abuse, kde mluví s dětmi o tom, jaké negativní dopady má alkohol a drogy. V roce 2004 vyhrála Miss Teen USA. Mezi cenami bylo i stipendium na škole filmu a televize v New Yorku, kde studovala 2 roky. V roce 2007 obsadila Shelley roli Stephanie Johnson v seriálu Days of your Lives. Nejdříve se obávala, že jí role nebude nabídnuta, jelikož chtěli zrzku a ona je bruneta, ale druhý den jí zavolali, za což je každý den vděčná. Fotky Shelley Hennig si můžete prohlédnout v naší galerii.

Jakého návrháře/ butik máš ráda? Kimberly Ovitz, Alc,Smythe a Isabel Marant. Nikdy nemůžete nic pokazit Zara nebo Also. George Esquivel dělá naprosto úžasné boty.

Jak bys popsala svůj osobní styl? Zeptala jsem se Thomase Dekkera, který se mnou pracuje v pořadu, aby popsal můj osobní styl. Vídí můj styl takto: Uvolněná atmosféra jako v 60 letech. Džíny místo šatů, klobouky místo šperků.

Jaký je tvůj oblíbený předmět, který máš v šatníku? Koupila jsem si opravdu super klasický zlatý Givenchy náramek, ale abych byla upřímná, jsem docela posedlá legínami a tepláky.

Bez jakého kosmetického produktu bys nemohla žít? Bez mého třešňového lesku od Nivea.

Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Aby bylo možné cestovat v čase. Nejlépe do 60. nebo 70. let, ale né do budoucnosti. Věřím, že tím by se věci komplikovaly.

Jaká je vaše oblíbená kniha? Čtu teď Lauru Hillenbrandovou, ale moje první oblíbená kniha byla, Are You There God It´s Me Margaret od Judy Blumové.

Jaký je tvůj oblíbený film? Můj oblíbený film je Closer a Love Story, ale nemůžu se dočkat Happy Feet 2.

Jaká je vaše oblíbená písnička/skupina/ album? Vlastně já miluji soundtrack k TSC, ale moje oblíbená kapela je Bootstraps. Má oblíbená písnička je od Whitney Houston „I Will Always Love You“, protože můj bratr mi jí zpíval, tak hlasitě, jak mohl. I když mi to vadilo, je to moje oblíbená vzpomínka.

Jaký je tvůj oblíbený televizní pořad? Perenthood. Miluji sledovat Monicu Potter a Sarah Ramos. Jsou tak bláznivé, talentované a krásné. Jejich zobrazení vztahu matka/dcera je tak neuvěřitelný! Také jsem posedlá American Horror Story!

Jaký je tvůj pop kulturní prohřešek? Hraní Super Maria na mém Nintendu. Nemůžu ani říct, kolikrát jsem porazila Bowsera.

Video ve kterém Shelley hovoří o své roli Diany Meade v The Secret Circle


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *