Brittany Robertson

Role: Cassie Blake

Celé jméno: Brittany Leanna Robertson

Přezdívka: Bee, Britt

Datum narození: 18. duben 1990

Místo narození: Charlotte, Severní Karolína, USA

Výška: 1,59

Povolání: Herečka

Rodina: Je nejstarší ze sedmi dětí, má tři sestry a tři bratry. Její matka se obávala veřejných škol, takže se Britt učila doma.

Britt se narodila v Charlotte v Severní Karolíně, ale vyrostla v Greenville v Jižní Karolíně. Během natáčení filmu Ghost Club zůstala na pár měsíců v Chesteru u prarodičů. Poprvé si zahrála v divadle Little Theater v Greenville. Když bylo Britt dvanáct let začala často cestovat do Los Angles, kde se zúčastnila několika konkurzů na role v televizních seriálech. Její první velký zlom přišel, když získala roli Michelle Seaver v seriálu Wonderful World of Disney: Growing Pains: The Return of the Seavers. Dodnes je její nejvýznamnější role ve filmu Dan In Real Life (2007), kde si zahrála Caru Burns. Brittany si také zahrála v The Last Summer, CSI, The Tenth Circle, Life Unexpected, Scary Movie 4 apod. Fotky Brittany Robertson si můžete prohlédnout v naší galerii.

Jakého návrháře/butik máš ráda? Alexandru McQeen a Rag and Bone

Jak bys popsala svůj osobní styl? Elektrizující, holčičí, bohémský, klučicí. Věřte nebo ne, všechny výše uvedené!

Jaký je tvůj oblíbený předmět, který máš ve skříni? Mám tam právě teď opravdu skvělé bundy. Právě jsem si pořídila útulný obrovský kabát. Je tak silný a teplý. Oh! A další skvělý kabát. Tenhle je o něco praktičtější a lehký – modrozelená (oblíbená barva!) Nanette Lepore kabát. Je to krása!

Bez jakého kosmetického produktu nemůžeš žít? Phoebe Tonkin, má báječná spolubydlící, objevila tento nový produkt, který se jmenuje „Face Food“ je to zvlhčovač, který vyživuje. Opravdu chrání mojí pokožku!

Všichni máte v TSC nadpřirozené schopnosti. Pokud bys mohla mít jednu schopnost v opravdovém životě, která by to byla? Ráda bych, aby se člověk uměl transportovat. Schopnost být kdekoliv a kdykoliv.

Jaká je tvá oblíbená kniha? Právě jsem dočetla Moneyball a mám zcela nový pohled na baseball a zvláště na „the underdogs“. Lidé, kteří udělali hodně i z mála! Pevná životní lekce! Také, pro milovníky psů The Art of Racing in the Rain. Nejlepší kniha, kterou jsem měla tento rok v ruce.

Jaký je tvůj oblíbený film? Vím, jsem v tomhle trošku pozadu, ale nedávno jsem viděla Warrior a byla jsem tím filmem zcela unesena, ten scénář a úchvatné výkony. Zcela nedoceněný!

Jaká je tvá oblíbená píseň/kapela/album? Zbožňuji nové pilotní album Blind. Je to moje oblíbená kapela a každá píseň z jejich nového CD stojí za poslech!

Jaký je tvůj oblíbený televizní pořad? Friday Night Lights! Nevadí mi, když to skončí, jelikož vlastním 5 serií na DVD.

Jaký je tvůj pop kulturní prohřešek? X Factor. Pronásleduji Simona, kdekoliv se má objevit.  Jsem také posedlá Rachel Crow a horoskopy!

 

Video ve kterém Britt hovoří o své roli Cassie Blake v The Secret Circle


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *