5 důvodů, proč si Secret Circle nenechat ujít

Stále jste se nerozhodli, zda začít sledovat Secret Circle? Do září je sice času dost, ale server Wetpaint vám možná pomůže s rozmýšlením. Zveřejnili totiž pět nejlepších důvodů, proč si v září na CW naladit právě Secret Circle.

 

1. Britt Robertson je zpátky na CW! Lux z Life Unexpected zazáří jako Cassie. Britt dokonce prozradila, že postavy nejsou příliš rozdílné. „Je dobré, že nemusím říkat „No, tak teď jsem úplně jiný člověk!“ přiznala pro  Zap2it . „Takže to lidi úplně neodzbrojí […], ale je to úplně jiné. Velmi nadpřirozené a vzrušující.“

2. Je to jako malá sestra The Vampire Diaries. Nejenže producentem Secret Circle je Kevin Williamson z TVD, ale také je to natočené podle knižní série od autorky The Vampire Diaries, L.J. Smith. Ikdyž v dohlednu není žadný upír (aspoň zatím ne), Secret Circle nabízí podobnou temnou atmosféru, strašidelnou hudbu a skvělou pastvu pro oči.

3. Nová holka kterou budete šíleně milovat – Phoebe Tonkin. Australská kráska si zahraje svůj americký debut jako zlá holka Faye Chamberlain. Phoebe vládne každé scéně, ve které se objeví a nebudete schopní od ní odtrhnout oči.

4. Najde se i něco pro dospělé. Zatímco ve Vampire Diaries se žádní dospělí moc dlouho neudrží (Jenno, odpočívej v pokoji), Secret Circle má skvělé obsazení tajemných rodičů v Chance Harbor. Gale Harold je extra strašidelný Charles a Natasha Henstridge hraje ředitelku školy (a matku Faye), Dawn.

5. Slibují, že to bude šíleně napínavé. Secret Circle začíná pořádnou ránou – doslova. Předtím, než najedou úvodní titulky, 16-ti letá Cassie vidí svůj perfektní život shořet v plamenech když její matka zahyne při tragickém požáru, který možná byl nebo možná nebyl nehoda. Cassie se stěhuje ke své babičce do věčně pochmurného městěčka Chance Harbor ve státě Washington. Když si Cassie začíná zvykat na nový život, dá se dohromady se skupinou spolužáků, ze kterých se vyvrbí čarodějky. Ukáže se, že Cassie, která je také čarodějka a ani to nevěděla, dokončila jejich Tajný Kruh. Ale žádné hlouposti jako v Sabrině nečekejte. Cassie a její kamarádi ovládají síly mnohem temnější, než se zdá.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
This entry was posted in . Bookmark: permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Right Column Widgets

Welcome to the Right Column for the Evening Shade theme. You can put a variety of widgets in this location and to manage where they are published in your site, you can download the Widget logic plugin.