3 spoilery


Nějakou zprávu o Black Johnovi prosím? Musíte se teď ptát, “ Kdo je sakra ten Black John?“  Zatímco TV fanoušci ho znají jako Johna Blackwella. Fanoušci knižní série LJ Smith ho znají, milují nebo nenávidí jako Black Johna. „Mohli bychom začlenit postavu Black Johna“ říká producent Adrew Miller. “ Mohl by být přejmenovaný. “ Takže ano, John Blackwell se určitě rovná Black Johnovi, a pokud jste četli knihu, víte, že tahle postava je čisté zlo. V podstatě Black John je to samé jako Klaus v TVD.

Cokoliv ohledně SC prosím?! Wow, to je těžký úkol. Co tohle, že Cassie začne hledat ve své minulosti. Jmenovitě jejího záhadného (a hodně zlého) otce Johna Blackwella. “ Uvidíme, jak Cassie bude hledat pomocí knih něco ohledně toho, kdo byla její matka a co dělala,“ říká Robertson. “ Potřebuje vědět kdo je a co z ní dělá to, kým je.“

Mám otázku ohledně TSC: Vím, že právě teď je velký problém s milostným trojúhelníkem Adam – Cassie – Jake, ale co Cassie – Adam – Diana? Pokud by se něco stalo s Adamem, neumím si představit, že by mohla být Diana šťastná. Nejsi určitě jediná, kdo na to myslí a můžete si být jisti, že Adam je hodně důležitý v životě Cassie. Cassie nezapomene na to spojení. “ Teď, když se Adam a Diana rozešli, vypadá to, že by mohl být k mání, ale Cassie nechce ohrozit její vztah s Dianou,“ říká Britt. “ Bude to těžké rozhodnutí a myslím, že je to něco s čím bude neustále bojovat, protože k Adamovi něco silného cítí.“
Přidat komentář

Pravidla:

- Neptejte se nás, kde se dají stáhnout díly nebo české či anglické titulky, podívejte se radši do FAQ nebo se zaregistrujte na fóru, je to činnost na dvě minuty.
- Je zakázáno probírat děj aktuální epizody a vyzrazovat tak děj dopředu, od toho slouží fórum. Diskuze o aktuální epizodě je povolena nejdříve 24 hodin od vydání českých titulků.
- Pište česky, tedy i s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní.
- Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří na fórum.
- Nevkládejte sem žádnou reklamu a odkazy na stahování epizod, ani je nežádejte - na to je fórum.


Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, popřípadě smazat. Za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.

Webové stránky a veškerý obsah na nich jsou chráněny autorskými právy. Informace nesmí být kopírovány ani jinak šířeny bez písemného souhlasu autorů tohoto webu! Z webu může být citováno, ovšem jen s uvedením tohoto webu jako zdroje a s přímým odkazem.

Návod, jak vložit obrázek ke svému komentáři...